Таблицы Кубка Украины по шашкам 100. Быстрые

Быстрые шашки

ТАБЛИЦЯ

особисто-командного Кубку України з шашок – 100 серед чоловіків

ШВИДКА ПРОГРАМА

м. Дніпродзержинськ 12–13 липня 2015 року

 

Прізвище та Ім’я

Область

Звання

Рейтинг

1

2

3

4

5

6

7

8

9

ОЧКИ

Оприщенко Максим

Запорізька область

мс

2512

20/2

2/2

23/2

8/2

9/2

13/2

7/2

5/1

3/0

15

Ципес Леонід

Харківська область

мс

2525

17/2

1/0

27/2

3/2

10/2

18/2

8/2

4/1

7/2

15

Халін Олексій

Харківська область

мс

2529

14/1

6/2

12/1

2/0

33/2

15/1

13/2

9/2

1/2

13

Ушаков Глеб

Харківська область

мс

2473

33/2

10/1

11/1

5/2

7/1

12/2

6/1

2/1

15/2

13

Луценко Віталій

Вінницька область

1

2325

+/2

11/1

10/1

4/0

16/2

14/2

21/2

1/1

8/2

13

Меженін Денис

Запорізька область

км

2492

16/1

3/0

15/1

20/2

29/2

10/1

4/1

18/2

11/2

12

Бобков Єгор

Запорізька область

км

2487

34/2

8/1

19/1

23/2

4/1

9/2

1/0

10/2

2/0

11

Прокопенко Микола

Дніпропетровська область

мс

2489

31/2

7/1

17/2

1/0

25/2

11/2

2/0

14/2

5/0

11

Кучеренко Денис

Запорізька область

км

2346

30/1

13/2

21/2

16/2

1/0

7/0

12/2

3/0

17/2

11

Гонгальський Олександр

Житомирська область

км

2358

29/2

4/1

5/1

19/2

2/0

6/1

22/2

7/0

16/1

10

Крупко Олександр

Вінницька область

км

2326

27/2

5/1

4/1

22/2

12/1

8/0

18/1

25/2

6/0

10

Жигалін Олександр

місто Київ

мс

2456

32/1

18/2

3/1

29/2

11/1

4/0

9/0

13/1

21/2

10

Кіданецький Василь

Івано-Франківська область

км

2351

22/1

9/0

28/2

31/2

21/2

1/0

3/0

12/1

24/2

10

Долгополов Антон

Дніпропетровська область

1

2319

3/1

16/1

29/0

35/2

23/2

5/0

19/2

8/0

22/2

10

Рейніш Ольга

місто Київ

мс

2439

25/0

24/0

6/1

28/2

32/2

3/1

26/2

17/1

4/0

9

Мирошниченко Олег

Дніпропетровська область

1

2283

6/1

14/1

25/2

9/0

5/0

24/0

+/2

33/2

10/1

9

Саєнко Григорій

Луганська область

1

2295

2/0

20/2

8/0

33/0

28/2

29/2

24/2

15/1

9/0

9

Онищенко Руслан

Дніпропетровська область

км

2366

26/1

12/0

35/2

32/2

30/2

2/0

11/1

6/0

19/1

9

Слава Орест

Івано-Франківська область

км

2354

21/1

28/2

7/1

10/0

22/1

26/1

14/0

27/2

18/1

9

Белдик Ігор

Івано-Франківська область

1

2287

1/0

17/0

+/2

6/0

24/0

34/2

31/1

32/2

29/2

9

Кушнір Віктор

Дніпропетровська область

1

2239

19/1

35/2

9/0

26/2

13/0

30/2

5/0

22/1

12/0

8

Литвишко Нікіта

Дніпропетровська область

1

2238

13/1

30/1

24/2

11/0

19/1

27/2

10/0

21/1

14/0

8

Левченко Михайло

Дніпропетровська область

1

2247

24/2

25/2

1/0

7/0

14/0

31/1

27/0

+/2

26/1

8

Комарницький Андріан

Івано-Франківська область

мс

2427

23/0

15/2

22/0

25/0

20/2

16/2

17/0

30/2

13/0

8

Яворський Володимир

Дніпропетровська область

1

2250

15/2

23/0

16/0

24/2

8/0

33/1

32/2

11/0

28/1

8

Опанасюк Олексій

Вінницька область

1

2246

18/1

32/1

30/1

21/0

31/2

19/1

15/0

29/1

23/1

8

Вакарь Нікіта

Дніпропетровська область

1

2213

11/0

+/2

2/0

30/0

34/2

22/0

23/2

19/0

33/2

8

Ляшко Микола

Дніпропетровська область

км

2357

35/1

19/0

13/0

15/0

17/0

+/2

34/2

31/2

25/1

8

Рязанцев Ілля

Дніпропетровська область

1

2242

10/0

33/2

14/2

12/0

6/0

17/0

35/2

26/1

20/0

7

Агарков Даніїл

Дніпропетровська область

1

2231

9/1

22/1

26/1

27/2

18/0

21/0

33/1

24/0

34/1

7

Братусь Кирило

Дніпропетровська область

1

2266

8/0

34/2

32/1

13/0

26/0

23/1

20/1

28/0

35/2

7

Козін Максим

Дніпропетровська область

1

2250

12/1

26/1

31/1

18/0

15/0

35/2

25/0

20/0

+/2

7

Блоха Андрій

Дніпропетровська область

1

2250

4/0

29/0

34/2

17/2

3/0

25/1

30/1

16/0

27/0

6

Балабан Ілля

Дніпропетровська область

1

2250

7/0

31/0

33/0

+/2

27/0

20/0

28/0

35/2

30/1

5

Потась Назар

Дніпропетровська область

1

2242

28/1

21/0

18/0

14/0

+/2

32/0

29/0

34/0

31/0

3

 

ТАБЛИЦЯ

особисто-командного Кубку України з шашок – 100 серед жінок

ШВИДКА ПРОГРАМА

м. Дніпродзержинськ     12-13 липня 2015 року

 

місце

Прізвище та Ім’я

Область

Звання

Рейтинг

1

2

3

4

5

6

7

8

ОЧКИ

1

Олексієнко Лідія

Харківська область

км

2300

11/2

4/1

7/2

5/2

3/2

8/2

2/1

6/1

13

2

Зайцева Тетяна

Дніпропетровська область

мс

2237

13/2

6/2

3/0

8/1

9/2

4/2

1/1

10/2

12

3

Лашкова Анастасія

Дніпропетровська область

1

2244

16/2

8/2

2/2

4/0

1/0

10/2

7/2

5/2

12

4

Бєлая Вікторія

Одеська область

мс

2446

9/2

1/1

12/2

3/2

6/2

2/0

5/1

16/2

12

5

Балтажи Ірина

Івано-Франківська область

1

2079

10/2

7/0

9/2

1/0

13/2

6/2

4/1

3/0

9

6

Балтажи Анна

Івано-Франківська область

км

2213

12/2

2/0

10/2

7/2

4/0

5/0

11/2

1/1

9

7

Коротка Дар’я

Дніпропетровська область

1

2208

15/2

5/2

1/0

6/0

10/1

11/2

3/0

14/2

9

8

Губарєва Альона

Дніпропетровська область

км

2250

14/2

3/0

15/2

2/1

11/1

1/0

9/1

13/2

9

9

Попруга Віра

Дніпропетровська область

1

2164

4/0

16/2

5/0

15/2

2/0

14/2

8/1

12/2

9

10

Біла Ксенія

Одеська область

1

2185

5/0

11/2

6/0

14/2

7/1

3/0

16/2

2/0

7

11

Колібабчук Вікторія

Вінницька область

1

2154

1/0

10/0

13/2

12/2

8/1

7/0

6/0

15/2

7

12

Кобилько Ольга

Дніпропетровська область

1

2150

6/0

14/2

4/0

11/0

16/0

13/2

15/2

9/0

6

13

Романова Олександра

Дніпропетровська область

1

2150

2/0

15/0

11/0

16/2

5/0

12/0

14/2

8/0

4

14

Бабій Єва

Дніпропетровська область

1

2150

8/0

12/0

16/2

10/0

15/2

9/0

13/0

7/0

4

15
Губарєва Анастасія

Дніпропетровська область

1

2137

7/0

13/2

8/0

9/0

14/0

16/2

12/0

11/0

4

16

Гонгальська Тетяна

Житомирська область

1

2150

3/0

9/0

14/0

13/0

12/2

15/0

10/0

4/0

2