Таблицы Чемпионата Украины шашки 100 Запорожье после 2-3 туров
Таблицы Чемпионата Украины среди юниров и младших кадетов шашки 100 Запорожье после 2-3 туров.
Чемпіонату України з шашок- 100 серед юніорів (юн.1998-2000 р.н.)
КЛАСИЧНА ГРА
м. Запоріжжя 16-21 лютого 2017 року
Учасники |
Дата народження |
Область |
Звання |
Рейтинг |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
Яворський Марк |
25.10.2002 |
м.Київ |
1 |
2250 |
Х |
0 |
|||||
Меженін Денис |
10.02.2000 |
Запорізька |
мс |
2528 |
2 |
Х |
2 |
||||
Костенко Ілля |
02.06.1998 |
Дніпропетровська |
1 |
2251 |
Х |
0 |
0 |
||||
Берніков Леонід |
13.09.1998 |
Херсонська |
1 |
2318 |
Х |
2 |
0 |
||||
Сокур Михайло |
08.01.2002 |
Запорізька |
1 |
2250 |
0 |
Х |
|||||
Бобков Єгор |
25.06.1998 |
Запорізька |
мс |
2495 |
2 |
2 |
Х |
||||
Опанасюк Олексій |
29.11.2000 |
Вінницька |
1 |
2265 |
0 |
2 |
Х |
Чемпіонату України з шашок-100 серед юніорів (дівчат 1998-2000 р.н.)
КЛАСИЧНА ГРА
м. Запоріжжя 16-21 лютого 2017 року
Прізвище та Ім’я |
Рік народження |
область |
звання |
рейтинг |
1 |
2 |
3 |
ОЧКИ |
Бєляєва Єлизавета |
02.03.1999 |
Харківська |
1 |
2224 |
8/2 |
9/2 |
|
4 |
Попруга Віра |
23.09.2003 |
Дніпропетровська |
кмс |
2244 |
11/2 |
4/1 |
|
3 |
Вовк Альона |
10.07.1999 |
Дніпропетровська |
1 |
2153 |
5/1 |
12/2 |
|
3 |
Зайцева Тетяна |
24.02.1998 |
м.Київ |
мс |
2276 |
13/2 |
2/1 |
|
3 |
Яремчук Ксенія |
20.09.2003 |
Херсонська |
кмс |
2285 |
3/1 |
7/1 |
|
2 |
Дмитренко Ганна |
20.07.1998 |
Запорізька |
мс |
2400 |
7/1 |
10/1 |
|
2 |
Коротка Дар'я |
26.02.2001 |
Дніпропетровська |
1 |
2217 |
6/1 |
5/1 |
|
2 |
Прокопюк Вікторія |
01.02.2001 |
м.Київ |
кмс |
2146 |
1/0 |
14/2 |
|
2 |
Дика Наталія |
15.08.2000 |
Вінницька |
1 |
2136 |
14/2 |
1/0 |
|
2 |
Глушко Анастасія |
23.08.2000 |
Харківська |
кмс |
2376 |
12/1 |
6/1 |
|
2 |
Зозуля Анна |
05.04.2000 |
Дніпропетровська |
1 |
2148 |
2/0 |
13/2 |
|
2 |
Балтажи Ірина |
14.01.2001 |
Івано-Франківська |
1 |
2170 |
10/1 |
3/0 |
|
1 |
Воробйова Алла |
16.07.2000 |
Херсонська |
1 |
2150 |
4/0 |
11/0 |
|
0 |
вихідна |
|
|
|
|
9/0 |
8/0 |
|
0 |
м. Запоріжжя 16-21 лютого 2017 року
Прізвище та Ім’я |
Рік народження |
область |
звання |
рейтинг |
1 |
2 |
3 |
ОЧКИ |
Блоха Андрій |
20.04.2006 |
Дніпропетровська |
1 |
2265 |
30/2 |
10/2 |
8/2 |
6 |
Савінський Добриня |
07.09.2006 |
Дніпропетровська |
1 |
2231 |
31/2 |
20/2 |
11/2 |
6 |
Агарков Данііл |
07.11.2004 |
Дніпропетровська |
1 |
2244 |
13/2 |
12/2 |
4/1 |
5 |
Братусь Кирило |
09.06.2005 |
Дніпропетровська |
1 |
2250 |
23/2 |
9/2 |
3/1 |
5 |
Пузанов Іван |
13.04.2007 |
Запорізька |
1 |
2244 |
24/2 |
7/1 |
16/2 |
5 |
Ціхановський Петро |
13.07.2004 |
Вінницька |
1 |
2268 |
16/1 |
22/2 |
18/2 |
5 |
Дутчак Костянтин |
31.01.2007 |
Івано-Франківська |
1 |
2212 |
32/2 |
5/1 |
17/2 |
5 |
Коваль Олександр |
15.02.2006 |
Івано-Франківська |
кмс |
2334 |
22/2 |
14/2 |
1/0 |
4 |
Гончаренко Микола |
20.04.2005 |
Дніпропетровська |
1 |
2250 |
15/2 |
4/0 |
29/2 |
4 |
Луцишин Ярослав |
06.10.2005 |
Івано-Франківська |
2 |
2150 |
19/2 |
1/0 |
24/2 |
4 |
Винник Владислав |
25.09.2004 |
Івано-Франківська |
2 |
2150 |
25/2 |
26/2 |
2/0 |
4 |
Зєбзєєв Артем |
04.10.2005 |
Дніпропетровська |
1 |
2246 |
21/2 |
3/0 |
26/2 |
4 |
Максимов Єгор |
15.12.2006 |
Херсонська |
1 |
2098 |
3/0 |
21/2 |
25/2 |
4 |
Батунін Михайло |
16.07.2004 |
Вінницька |
1 |
2311 |
27/2 |
8/0 |
28/2 |
4 |
Шульга Михайло |
21.11.2007 |
Запорізька |
2 |
2150 |
9/0 |
23/2 |
20/2 |
4 |
Бобков Назар |
06.02.2009 |
Запорізька |
2 |
2150 |
6/1 |
27/2 |
5/0 |
3 |
Козін Максим |
21.12.2006 |
Дніпропетровська |
1 |
2245 |
28/2 |
18/1 |
7/0 |
3 |
Лобанов Єгор |
27.09.2005 |
Харківська |
2 |
2150 |
34/2 |
17/1 |
6/0 |
3 |
Крусір Владислав |
29.01.2005 |
Запорізька |
1 |
2250 |
10/0 |
30/1 |
33/2 |
3 |
Андрющенко Назар |
30.01.2009 |
Запорізька |
2 |
2150 |
29/2 |
2/0 |
15/0 |
2 |
Полив'яний Віталій |
17.04.2004 |
Харківська |
2 |
2150 |
12/0 |
13/0 |
30/2 |
2 |
Андрющенко Нестор |
04.10.2007 |
Запорізька |
2 |
2150 |
8/0 |
6/0 |
32/2 |
2 |
Полюк Іван |
19.01.2005 |
Запорізька |
2 |
2150 |
4/0 |
15/0 |
34/2 |
2 |
Бойцов Микита |
16.02.2006 |
Харківська |
2 |
2150 |
5/0 |
32/2 |
10/0 |
2 |
Галімон Едуард |
17.12.2006 |
Херсонська |
1 |
2250 |
11/0 |
33/2 |
13/0 |
2 |
Сапронов Микита |
13.03.2007 |
Запорізька |
1 |
2250 |
33/2 |
11/0 |
12/0 |
2 |
Бабаченко Микита |
29.09.2005 |
Запорізька |
2 |
2150 |
14/0 |
16/0 |
31/2 |
2 |
Гончаренко Артем |
16.10.2008 |
Дніпропетровська |
2 |
2150 |
17/0 |
34/2 |
14/0 |
2 |
Байрак Микола |
19.12.2009 |
Запорізька |
3 |
2050 |
20/0 |
31/2 |
9/0 |
2 |
Богуславський Тимур |
11.07.2008 |
Запорізька |
2 |
2150 |
1/0 |
19/1 |
21/0 |
1 |
Ширяєв Єгор |
22.02.2010 |
м.Київ |
3 |
2050 |
2/0 |
29/0 |
27/0 |
0 |
Єршов Андрій |
18.07.208 |
Запорізька |
3 |
2050 |
7/0 |
24/0 |
22/0 |
0 |
Марчук Максим |
11.05.2006 |
Запорізька |
2 |
2150 |
26/0 |
25/0 |
19/0 |
0 |
Шешурєв Андрій |
13.06.2006 |
Дніпропетровська |
2 |
2150 |
18/0 |
28/0 |
23/0 |
0 |
ТАБЛИЦЯ
Чемпіонату України з шашок-100
серед молодших кадетів дівx/ 2004-2006 р.н
класична гра
м. Запоріжжя 16-21 лютого 2017 року
Прізвище та Ім’я |
Рік народження |
область |
звання |
рейтинг |
1 |
2 |
3 |
ОЧКИ |
Мосієнко Дарина |
20.05.2005 |
Полтавська |
1 |
2202 |
9/2 |
7/2 |
5/2 |
6 |
Романова Олександра |
09.09.2005 |
Дніпропетровська |
1 |
2138 |
10/2 |
18/2 |
6/2 |
6 |
Максимова Ольга |
13.09.2004 |
Херсонська |
1 |
2101 |
14/2 |
4/1 |
16/2 |
5 |
Осадча Варвара |
18.09.2006 |
Львівська |
1 |
2150 |
24/2 |
3/1 |
13/2 |
5 |
Купатенко Софія |
30.09.2004 |
Дніпропетровська |
1 |
2126 |
21/2 |
12/2 |
1/0 |
4 |
Лобанова Дарина |
27.09.2009 |
Харківська |
1 |
2159 |
15/2 |
20/2 |
2/0 |
4 |
Кунавкіна Катерина |
30.06.2005 |
Харківська |
1 |
2151 |
19/2 |
1/0 |
18/2 |
4 |
Васильєва Ірина |
01.04.2004 |
Вінницька |
1 |
2150 |
17/2 |
13/1 |
11/1 |
4 |
Зелінська Аліна |
23.10.2006 |
Херсонська |
1 |
2120 |
1/0 |
23/2 |
17/2 |
4 |
Шинкаренко Аглая |
25.05.2005 |
Харківська |
2 |
2050 |
2/0 |
25/2 |
20/2 |
4 |
Гарматюк Марина |
25.07.2004 |
Вінницька |
1 |
2150 |
23/1 |
19/2 |
8/1 |
4 |
Гринишин-Крук Росана |
17.08.2006 |
Ів-Франківська |
1 |
2150 |
16/2 |
5/0 |
23/2 |
4 |
Гришко Ксенія |
22.02.2005 |
Дніпропетровська |
2 |
2150 |
22/2 |
8/1 |
4/0 |
3 |
Осіпова Єлизавета |
14.04.2004 |
Миколаївська |
1 |
2162 |
3/0 |
24/2 |
15/1 |
3 |
Губарєва Анастасія |
13.10.2007 |
Дніпропетровська |
1 |
2100 |
6/0 |
26/2 |
14/1 |
3 |
Єршова Єва |
07.07.2006 |
Запорізька |
2 |
2050 |
12/0 |
21/2 |
3/0 |
2 |
Ткаченко Софія |
21.01.2006 |
Харківська |
2 |
2050 |
8/0 |
22/2 |
9/0 |
2 |
Пунько Анжеліка |
13.11.2005 |
Запорізька |
3 |
1950 |
25/2 |
2/0 |
7/0 |
2 |
Дружук Єлизавета |
27.07.2006 |
Ів-Франківська |
2 |
2050 |
7/0 |
11/0 |
26/2 |
2 |
Мельник Анастасія |
22.01.2006 |
Вінницька |
1 |
2150 |
26/2 |
6/0 |
10/0 |
2 |
Брижак Катерина |
28.12.2006 |
Вінницька |
3 |
1950 |
5/0 |
16/0 |
25/2 |
2 |
Новікова Юлія |
06.08.2006 |
Запорізька |
2 |
2050 |
13/0 |
17/0 |
24/2 |
2 |
Сокур Марія |
31.07.2004 |
Запорізька |
2 |
2050 |
11/1 |
9/0 |
12/0 |
1 |
Лазєбна Аліна |
14.03.2007 |
Запорізька |
2 |
2050 |
4/0 |
14/0 |
22/0 |
0 |
вихідна |
|
|
|
|
18/0 |
10/0 |
21/0 |
0 |
Проценко Вікторія |
23.08.2006 |
Харківська |
2 |
2050 |
20/0 |
15/0 |
19/0 |
0 |