Таблицы после 5 туров Чемпионата Украины по шашкам 100 среди юниоров.

Таблицы после 5 туров Чемпионата Украины по шашкам 100 среди  юниоров.

 

 

Чемпіонату України з шашок-100

серед юніорів (дівчат 1998-2000 р.н.)

КЛАСИЧНА   ГРА

                            

місце

Прізвище та Імя

Рік

народження

область

звання

1

2

3

4

5

ОЧКИ

  1. 1.

Зайцева Тетяна

24.02.1998

м.Київ

мс

13/2

3/1

8/2

2/2

5/2

9

  1. 2.

Вовк Альона

10.07.1999

Дніпропетровська

1

11/1

9/2

3/2

1/0

8/2

7

  1. 3.

Попруга Віра

23.09.2003

Дніпропетровська

кмс

5/2

1/1

2/0

12/2

4/1

6

  1. 4.

Коротка Дар'я

26.02.2001

Дніпропетровська

1

6/1

11/1

7/1

10/2

3/1

6

  1. 5.

Зозуля Анна

05.04.2000

Дніпропетровська

1

3/0

13/2

6/2

11/2

1/0

6

  1. 6.

Дмитренко Ганна

20.07.1998

Запорізька

мс

4/1

7/1

5/0

13/2

11/2

6

  1. 7.

Глушко Анастасія

25.08.2000

Харківська

кмс

9/1

6/1

4/1

8/1

14/2

6

  1. 8.

Бєляєва Єлизавета

02.03.1999

Харківська

1

10/2

12/2

1/0

7/1

2/0

5

  1. 9.

Балтажи Ірина

14.01.2001

Івано-Франківська

1

7/1

2/0

11/0

14/2

12/2

5

  1. 10.

Прокопюк Вікторія

01.02.2001

м.Київ

кмс

8/0

14/2

12/1

4/0

13/2

5

  1. 11.

Яремчук Ксенія

20.09.2003

Херсонська

кмс

2/1

4/1

9/2

5/0

6/0

4

  1. 12.

Дика Наталія

15.08.2000

Вінницька

1

14/2

8/0

10/1

3/0

9/0

3

  1. 13.

Воробйова Алла

16.07.2000

Херсонська

1

1/0

5/0

14/2

6/0

10/0

2

  1. 14.

вихідна

 

 

 

12/0

10/0

13/0

9/0

7/0

0

 

 

 

 

Чемпіонату України з шашок- 100

серед  юніорів (юнаків 1998-2000 р.н.)

 

КЛАСИЧНА ГРА

 

                              

 

місце

Учасники

Дата народження

Область

Звання

Рейтинг

1

2

3

4

5

6

7

  1. 1.

Яворський Марк

25.10.2002

м.Київ

1

2250

Х

0

1

0

1

 

 

  1. 2.

Меженін Денис

10.02.2000

Запорізька

мс

2528

2

Х

2

1

 

 

2

  1. 3.

Костенко Ілля

02.06.1998

Дніпропетровська

1

2251

1

0

Х

 

 

0

0

  1. 4.

Берніков Леонід

13.09.1998

Херсонська

1

2318

2

1

 

Х

2

0

2

  1. 5.

Сокур Михайло

08.01.2002

Запорізька

1

2250

1

 

 

0

Х

0

0

  1. 6.

Бобков Єгор

25.06.1998

Запорізька

мс

2495

 

 

2

2

2

Х

2

  1. 7.

Опанасюк Олексій

29.11.2000

Вінницька

1

2265

 

0

2

0

2

0

Х