Таблицы Кирилловка 2017. Серед спортсменів 1998 року народження та молодше.

ТАБЛИЦЯ

Міжнародного турніру «Кирилівка-2017» з шашок-64 пам'яті Н.Т.Єрмака

серед спортсменів 1998 року народження та молодше

Група В. Особистий залік

Запорізька обл., пмт Кирилівка 

 

Учасники

Область

Роз.

1

2

3

4

5

6

7

8

Очки

Місце

хлопці

Місце

дівчата

1

Мусієнко Катерина

Харківська

3

22/2

14/2

3/1

7/2

8/2

4/2

5/2

2/1

14

 

I

2

Петровська Софія

Вінницька

3

27/2

6/2

5/2

4/0

9/2

11/1

8/2

1/1

12

 

II

3

Споріш Соф'я

Бендери

3

17/2

21/2

1/1

10/2

4/2

5/1

7/1

6/1

12

 

III

4

Куценко Василіса

Харківська

3

25/2

15/2

19/2

2/2

3/0

1/0

16/2

7/2

12

 

4

5

Сінько Владислав

Вінницька

3

13/2

9/2

2/0

26/2

12/2

3/1

1/0

14/2

11

I

 

6

Ніколаєв Алєксан

Бендери

3

24/2

2/0

14/0

31/2

25/2

12/2

11/2

3/1

11

II

 

7

Мушук Кіріл

Бендери

3

20/2

8/1

18/2

1/0

22/2

10/2

3/1

4/0

10

III

 

8

Скареднов Нікіта

Полтавськ

3

33/2

7/1

12/1

25/2

1/0

13/2

2/0

21/2

10

4

 

9

Руденко Олеся

Бендери

3

31/2

5/0

13/2

15/2

2/0

20/1

18/2

10/1

10

 

5

10

Зінченко Даніїл

Запорізька

3

12/1

32/2

11/2

3/0

16/2

7/0

14/1

9/1

9

5

 

11

Лобанова Карина

Харківська

4

16/1

28/2

10/0

17/2

20/2

2/1

6/0

13/1

9

 

6

12

Карлетова Ярос

Бендери

3

10/1

30/2

8/1

14/2

5/0

6/0

15/1

26/2

9

 

7

13

Максимов Максим

м. Київ

б/р

5/0

31/2

9/0

23/2

15/2

8/0

20/2

11/1

9

6

 

14

Рибченко Ілля

Вінницька

3

+/2

1/0

6/2

12/0

18/1

17/2

10/1

5/0

8

7

 

15

Яковлєв Михайло

Вінницька

3

29/2

4/0

27/2

9/0

13/0

26/2

12/1

18/1

8

8

 

16

Петровська Солом

Вінницька

3

11/1

18/1

23/1

21/2

10/0

28/2

4/0

17/1

8

 

8

17

Качан Тимур

Запорізька

3

3/0

23/1

32/2

11/0

19/2

14/0

22/2

16/1

8

9

 

18

Кунавкін Кирило

Харківська

4

26/1

16/1

7/0

24/2

14/1

21/2

9/0

15/1

8

10

 

19

Пахолюк Назар

м. Київ

б/р

28/1

26/2

4/0

20/0

17/0

29/2

23/1

25/2

8

11

 

20

Байрак Микола

Запорізька

3

7/0

33/2

21/1

19/2

11/0

9/1

13/0

23/1

7

12

 

21

Терехов Богдан

Запорізька

б/р

23/2

3/0

20/1

16/0

32/2

18/0

24/2

8/0

7

13

 

22

Лазорко Михайло

Запорізька

4

1/0

+/2

25/0

27/2

7/0

23/1

17/0

32/2

7

14

 

23

Кондратенко Вітал

м. Київ

б/р

21/0

17/1

16/1

13/0

27/2

22/1

19/1

20/1

7

15

 

24

Саржан Ельвіра

Запорізька

б/р

6/0

27/0

29/2

18/0

31/2

25/1

21/0

30/2

7

 

9

25

Борисенкова Анаст

Запорізька

4

4/0

29/2

22/2

8/0

6/0

24/1

28/1

19/0

6

 

10

26

Четверіков Артем

Харківська

4

18/1

19/0

30/2

5/0

28/1

15/0

29/2

12/0

6

16

 

27

Кравець Андрій

Закарпат

б/р

2/0

24/2

15/0

22/0

23/0

32/2

30/0

28/2

6

17

 

28

Четверіков Андрій

Харківська

4

19/1

11/0

31/0

30/2

26/1

16/0

25/1

27/0

5

18

 

29

Савінська Зоряна

Дніпропет

3

15/0

25/0

24/0

32/1

30/2

19/0

26/0

31/2

5

 

11

30

Сулим Даніїл

Запорізька

б/р

32/1

12/0

26/0

28/0

29/0

31/2

27/2

24/0

5

19

 

31

Веремчук Денис

Запорізька

4

9/0

13/0

28/2

6/0

24/0

30/0

32/1

29/0

3

20

 

32

Кир'янов Роман

Харківська

б/р

30/1

10/0

17/0

29/1

21/0

27/0

31/1

22/0

3

21

 

33

Вакуленко Анжела

Запорізька

4

8/0

20/0

0

 

12