Таблицы Кирилловка 2017. Серед спортсменів 1998 року народження та молодше..

ТАБЛИЦЯ

Міжнародного турніру «Кирилівка-2017» з шашок-64 пам'яті Н.Т.Єрмака

серед спортсменів 1998 року народження та молодше

Група Б. Особистий залік

Учасники

Область

Роз.

1

2

3

4

5

6

7

8

Очки

Місце

хлопці

Місце

дівчата

1

Лобанов Єгор

Харківська

2

4/2

2/1

25/2

6/2

3/1

8/2

5/0

13/2

12

I

 

2

Хрищенюк Максим

м. Київ

2

24/2

1/1

11/2

8/2

16/2

4/0

7/2

5/1

12

II

 

3

Горскій Дмітрій

м. Бендери

2

10/2

12/1

9/1

14/2

1/1

7/1

17/2

4/2

12

III

 

4

Гусєв Іван

Харківська

2

1/0

24/2

17/2

12/2

9/2

2/2

8/1

3/0

11

4

 

5

Мойсей Катерина

Закарпатська

2

8/0

19/0

+/2

23/2

14/2

16/2

1/2

2/1

11

 

I

6

Дамаскін Міхаіл

м. Бендери

2

13/0

22/2

23/2

1/0

12/1

18/2

10/2

8/2

11

5

 

7

Цвєток Арсеній

Вінницька

2

15/1

9/0

24/2

20/2

18/2

3/1

2/0

16/2

10

6

 

8

Боднар Владислав

Вінницька

2

5/2

18/2

16/2

2/0

11/2

1/0

4/1

6/0

9

7

 

9

Шульга Михайло

Запорізька

2

14/1

7/2

3/1

15/2

4/0

10/0

19/1

18/2

9

8

 

10

Проценко Вікторія

Харківська

2

3/0

20/0

22/1

19/2

15/2

9/2

6/0

17/2

9

 

II

11

Ткаченко Софія

Харківська

2

22/2

13/2

2/0

18/1

8/0

17/0

21/2

19/2

9

 

III

12

Квасневська Влад

Харківська

2

20/2

3/1

14/1

4/0

6/1

13/1

16/1

15/1

8

 

4

13

Золотар Тимур

Харківська

2

6/2

11/0

19/2

16/0

17/1

12/1

14/2

1/0

8

9

 

14

Волошин Богдан

м. Бендери

2

9/1

21/2

12/1

3/0

5/0

22/2

13/0

25/2

8

10

 

15

Юріна Марта

Закарпатська

2

7/1

17/1

20/1

9/0

10/0

25/2

24/2

12/1

8

 

5

16

Соріогло Дєніс

м. Бендери

2

+/2

23/2

8/0

13/2

2/0

5/0

12/1

7/0

7

11

 

17

Лупашко Даніл

м. Бендери

2

21/1

15/1

4/0

25/2

13/1

11/2

3/0

10/0

7

12

 

18

Вайсброд Аліса

Харківська

2

19/2

8/0

21/2

11/1

7/0

6/0

23/2

9/0

7

 

6

19

Долапчі Дар'я

м. Бендери

2

18/0

5/2

13/0

10/0

23/2

20/2

9/1

11/0

7

 

7

20

Андрющенко Назар

Запорізька

2

12/0

10/2

15/1

7/0

21/1

19/0

+/2

22/1

7

13

 

21

Зотов Євген

Вінницька

2

17/1

14/0

18/0

22/2

20/1

24/1

11/0

+/2

7

14

 

22

Матвієнко Яна

Запорізька

2

11/0

6/0

10/1

21/0

+/2

14/0

25/2

20/1

6

 

8

23

Полюк Іван

Запорізька

2

25/2

16/0

6/0

5/0

19/0

+/2

18/0

24/2

6

15

 

24

Андрющенко Нест

Запорізька

2

2/0

4/0

7/0

+/2

25/2

21/1

15/0

23/0

5

16

 

25

Гуляна Ігор

Закарпатська

2

23/0

+/2

1/0

17/0

24/0

15/0

22/0

14/0

2

17