f Юрий Аникеев успешно присел за малую доску!

ЗАПОРОЖСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ ШАШЕК

Юрий Аникеев успешно присел за малую доску!

2

 

Ще за два тури до закінчення фіналу чемпіонату України з шашок-64, який проходить в Днепроперовск, визначився переможець в чоловічому турнірі.

До речі, 18 листопада чоловіки грали два тури (дев'ятий та десятий), тоді як жінки провели один - восьмий. Чемпіоном країни став заслужений майстер спорту Юрій Анікєєв з Харкова. У передостанньому турі Юрій здобув перемогу над столичним шашкістом Юрієм Тимофєєвим 2: 0. В активі Анікєєва 18 очок. У двох найближчих переслідувачів, запорожців Геннадія Звонарьова та Богдана Панченкова, на шість пунктів менше. Майстер спорту з Дніпродзержинська Олександр Крупій набрав дев'ять очок. Примітно, що він програв тільки Анікєєва. А з усіма іншими суперниками грав внічию. 

Забезпечили собі як мінімум "срібло", національний гросмейстер з Дніпродзержинська Олена Коротка, у ЯКІЙ 14 очок, і відстає від неї всього лише на один пункт, заслужений майстер спорту з Харкова Юлія Макаренкова. На третє місце претендують троє: киянка Ольга Рейніш і Лідія Олексієнко з Харкова, що мають по 10 очок, А також майстер спорту з Дніпродзержинська Тетяна Зайцева, у якої на одне очко менше. Завтра між собою змагатимуться Лідія та Тетяна. А Ольга Рейніш буде грати з Ксенією Супруновій (Харків).